w biurach, transporcie, miejscach publicznych

Dezynfekcja powietrza przez nawilżanie dwutlenkiem chloru

Dwutlenek chloru to substancja o szerokim zastosowaniu i skutecznym działaniu wirusobójczym i biobójczym, w tym również przeciwko korona wirusom.

Dezynfekcja jest ważna nie tylko w okresie epidemii chorób i kwarantanny, ale także w okresie po kwarantannie w celach profilaktycznych. Przyjmując, że wirus przenoszony jest drogą powietrzną i utrzymuje się w aerozolu przez 3 godziny zanim opadnie na powierzchnie dlatego niezbędna jest bieżąca dezynfekcja powietrza, szczególnie w obiektach publicznych.

Znane nam środki i sposoby dezynfekcji powietrza praktycznie eliminują dezynfekcję w obecności człowieka. Jedyną znana substancją chemiczną poniżej stężenia NDS, która jest skuteczna i bezpieczna dla człowieka jest ditlenek chloru (ClO2).

MEXEO opracowało preparat i sposób jego aplikacji umożliwiający wirusobójczą dezynfekcję powietrza w pomieszczeniach gdzie przebywają ludzie, z wykorzystaniem powszechnie dostępnych nawilżaczy pokojowych. Opracowany sposób stwarza możliwość ciągłej dezynfekcji powietrza w niewielkich pomieszczeniach narażonych na obecność wielu osób.

Miejsca i możliwości zastosowania bezpiecznej dla człowieka dezynfekcji powietrza metodą dwutlenkiem chloru:

Dezynfekcja powietrza - nawilżacz

Przykładowy sposoby użycia

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...